Баскетболистите на СУ „Отец Паисий” в гр.Кърджали – областни първенци

Момчетата от СУ „Отец Паисий“ в гр.Кърджали и техният ръководител Антонио Христов са областни победители по баскетбол във възрастова група 5 – 7 клас. Младите баскетболисти достигнаха до победата, след като последователно надиграха отборите на ОУ „В. Левски“ и СУ „П. Р. Славейков“.

Паисиевци се класираха на първо място в областното първенство по баскетбол с безусловен и категоричен резултат срещу славейковци 39:19.

Юношите в старша възраст 10 – 12 клас с ръководител Юлиана Апостолова се класираха на престижното второ място.

Турнирът беше оспорван, но кадетите от СУ „Отец Паисий“ демонстрираха завидна и категорична спортна подготовка.

Ръководството на училището поздравява участниците в турнира за достойното представяне и им пожелава нови върхове – на и извън игрището, а на победителите – успех на предстоящите зони и финали!